KU.241/pn53_2025/JR - Sukcesywne dostawy części zamiennych do tramwajów 105N, Pesa Twist 2010NW, Moderus MF17, MF19, MF24, Pesa 146N, Moderus Gamma w podziale na 4 zadania
Przetarg: Części lokomotyw kolejowych lub tramwajowych, lub taboru kolejowego; urządzenia do sterowania ruchem kolejowym – KU.241/pn53_2025/JR - Sukcesywne dostawy części zamiennych do tramwajów 105N, Pesa Twis...
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy części zamiennych do tramwajów 105N, Pesa Twist 2010NW, Moderus MF17, MF19, MF24, Pesa 146N, Moderus Gamma w podziale na 4 zadania: 1) Zadanie nr 1 – Dostawa podzespołów do naprawy wózków tramwajowych 105N, 2) Zadanie nr 2 – Dostawa części mechanicznych, gumowych oraz metalowo-gumowych do tramwaju Pesa Twist 2010NW, 3) Zadanie nr 3 – Dostawa filtrów kartonowych do klimatyzacji w tramwajach Moderus Gamma i Pesa Twist 146N, 4) Zadanie nr 4 – Dostawa części mechanicznych, gumowych i metalowo-gumowych do tramwajów Moderus MF19, MF17 oraz MF24 na warunkach określonych w umowie oraz zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- KU.241/pn53_2025/JR - Sukcesywne dostawy części zamiennych do tramwajów 105N, Pesa Twist 2010NW, Moderus MF17, MF19, MF24, Pesa 146N, Moderus Gamma w podziale na 4 zadania
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 listopada 2025
- Data publikacji
- 16 października 2025