KU.241/pn26_2025/MB - Dostawa przekształtników tramwajowych ENI-40/26/1,3DC lub równoważnych
Przetarg: Części lokomotyw kolejowych lub tramwajowych, lub taboru kolejowego; urządzenia do sterowania ruchem kolejowym – KU.241/pn26_2025/MB - Dostawa przekształtników tramwajowych ENI-40/26/1,3DC lub równowa...
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- KU.241/pn26_2025/MB - Dostawa przekształtników tramwajowych ENI-40/26/1,3DC lub równoważnych
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 19 sierpnia 2025
- Data publikacji
- 18 lipca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)