KU.241/pn28_2025/AM - Sukcesywne dostawy części zamiennych do autobusów Mercedes-Benz Citaro O530 na okres 18 miesięcy w podziale na 4 zadania
Przetarg: Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich – KU.241/pn28_2025/AM - Sukcesywne dostawy części zamiennych do autobusów Mercedes-Benz Citaro O530 na okres 18 miesięcy w podziale na 4 zadania
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- KU.241/pn28_2025/AM - Sukcesywne dostawy części zamiennych do autobusów Mercedes-Benz Citaro O530 na okres 18 miesięcy w podziale na 4 zadania
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 lipca 2025
- Data publikacji
- 20 czerwca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)