Wyniki przetargu: "Zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w roku 2026 dla Przedszkola Miejskiego nr 1 "Bajka" oraz Przedszkola Miejskiego nr 2 "Słoneczne" w Białogardzie".
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w roku 2026 dla dwóch placówek: Przedszkola Miejskiego nr 1 „Bajka” oraz Przedszkola Miejskiego nr 2 „Słoneczne” w Białogardzie. Ogólna charakterystyka produktów i wymagania jakościowe Zamówienie obejmuje szeroki asortyment artykułów spożywczych, które muszą spełniać rygorystyczne normy jakościowe i sanitarne. Wszystkie oferowane artykuły spożywcze muszą być wytworzone zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa żywnościowego, w tym m.in.: Ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 roku o bezpieczeństwie żywności i żywienia. Rozporządzeniem (WE) nr 178/2002 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 28 stycznia 2002 roku.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.

Zakup sosów, zup i przypraw przetworzonych


Zakup napojów bezalkoholowych 2027-2028


Wniosek nr WZ/221/2026/II/FWP Zakup konia służbowego-zapytanie ofertowe. Zadanie nr 1


Wniosek nr WZ/221/2026/II/FWP Zakup konia służbowego-zapytanie ofertowe. Zadanie nr 2




Dostawa mat i warkoczy słomianych


