Wyniki przetargu: Dostawa, instalacja oraz konfiguracja urządzeń systemu nawigacyjno-informacyjnego TOTUPOINT typu TTP-GZB021 na potrzeby Urzędu Miasta Bydgoszczy
Opis zamówienia
BZS-III.0644.2.30.2025 Dostawa, instalacja oraz konfiguracja urządzeń systemu nawigacyjno-informacyjnego TOTUPOINT typu TTP-GZB021 na potrzeby Urzędu Miasta Bydgoszczy (ID 1189117)Dostawa, instalacja oraz konfiguracja urządzeń nawigacyjno-informacyjnych TOTUPOINT typu TTP-GZB021; TOTUPOINT; 25 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 15 października 2025
- Data publikacji
- 7 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego