Wyniki przetargu: Przebudowa stacji transformatorowej w budynku Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego przy ul. Uniwersyteckiej 7/10 we Wrocławiu

Opis zamówienia
BZP.2712.4.2025.PM Przebudowa stacji transformatorowej w budynku Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego przy ul. Uniwersyteckiej 7/10 we Wrocławiu (ID 1117938)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 16 czerwca 2025
- Data publikacji
- 28 maja 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego