ZPI.271.20.2023.PS
Przetarg: Budowę sieci wodno-kanalizacyjnej na ul. Żytniej w Przysusze.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZPI.271.20.2023.PS
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 maja 2023, 08:00
- Data publikacji
- 26 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

