IT.271.13.2024
Przetarg: Budowa ul. Szkolnej w Niepruszewie.
24 kwietnia 2024Publikacja
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IT.271.13.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 9 maja 2024, 08:00
- Data publikacji
- 24 kwietnia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zamawiający
Gmina Września

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Miejski Zespół Obsługi Szkół I Przedszkoli

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Gmina Gniezno
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Kwaśny węglan sodu -styczeń do marzec 2027
Zamawiający
Agri Plus Sp. Z O.O.
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Klamka szafy wysokiego napięcia wraz z wkładką (komplet) do poj. EN76
Zamawiający
Koleje Wielkopolskie Sp. Z O.O.
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026