ZP.271.4.2025
Przetarg: Budowa tężni solankowej wraz z instalacją elektryczną monitoringu, wodociągową i technologiczną z przyłączem wodociągowym oraz obiektami małej architektury na działce 3103/34 w Ostrowi Mazowieckiej
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.4.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 26 lutego 2025, 11:00
- Data publikacji
- 10 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)