ZP.271.27.2026
Przetarg: Budowa stadionu lekkoatletycznego z boiskiem piłkarskim i budynkiem zaplecza na działce nr 22/109 w Żółwinie, obr. 19, gm. Brwinów
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.27.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 26 czerwca 2026, 12:00
- Data publikacji
- 1 czerwca 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)