ZP.271.2.11.2023.MW
Przetarg: Budowa skateparku czyli placu rekreacyjno-sportowego, z elementów modułowych, prefabrykowanych, w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Osiedle Hałcnów: Skatepark Hałcnów”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.2.11.2023.MW
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 8 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 15 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Podział geodezyjny działki 1950/23 w Tychach
Zamawiający
Polskie Koleje Państwowe S.A.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Usługa kompleksowego ubezpieczenia na potrzeby Szpitala Powiatowego w Zawierciu
Zamawiający
Szpital Powiatowy W Zawierciu

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Urząd Miejski W Świętochłowicach

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Klenart Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
