OSOP.272.44.2024
Przetarg: Budowa sieci wodociągowej w m. Lulkowo działki nr 267/2 (etap II)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- OSOP.272.44.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 listopada 2024, 08:00
- Data publikacji
- 5 listopada 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zielona uliczka spotkań i wypoczynku - rewitalizacja ulicy Pileckiego w Kępnie


"Ćwicz umysł i ciało by lat ubywało" Uniwersytet Trzeciego Wieku

W - wykonanie robót; Oddział Kalisz; Konin OBI/45/2502693; Golina miasto; Golina (miasto)