ROS.271.5.2023
Przetarg: „Budowa sieci wodociągowej Kwiecewo - Różynka” współfinansowany z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ROS.271.5.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 31 marca 2023, 06:00
- Data publikacji
- 13 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
ZAK/2026/001882 Serwis kotła na pellet 180 kW -Ferma Parcz Animex

35/2026 Dostawa wyrobów medycznych część III



ZAK/2026/001741 Projekt budowlany zbiorniki do przechowywania gnojowicy - Bykowo-Korsze
ZAK/2026/001880 Zakup ładowacza czołowego do ciągnika New Holland TM125 i montaż
Sukcesywne dostawy sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku
