Przetarg: Budowa sieci wodociągowej DN110PE o długości ok. 350 m w dz. 306/3, 319/8, 319/13, 320/3, 320/4 w miejscowości Cisie, gmina Halinów.
Opis zamówienia
Budowa sieci wodociągowej DN110PE o długości ok. 350 m w dz. 306/3, 319/8, 319/13, 320/3, 320/4 w miejscowości Cisie, gmina Halinów.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 4 listopada 2025
- Data publikacji
- 20 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego