AB.272.03.2023.PL
Przetarg: Budowa Regionalnego Centrum Pediatrii z pododdziałem zakaźnym i nefrologicznym w Szpitalu Międzyrzeckim Sp. z o.o.” w trybie „Zaprojektuj - Wybuduj.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- AB.272.03.2023.PL
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 kwietnia 2023, 07:00
- Data publikacji
- 24 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubuskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Szkoły na piątkę w Gminie Bogdaniec

Dostawa wyposażenia do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Krośnie Odrzańskim

BR/1200/21143550/00003867/2026 Dostawa minikoparki wraz z przyczepą dla RD Międzychód
RFP na dostawę wspornika sygnału ZN-98/PKP-3513-02.
