ZP.271.010.2025
Przetarg: Budowa rampy elementu skateparku w Taciszowie” przy ulicy Sportowej na działce nr 674/155 w ramach Inicjatywy Sołeckiej - Tworzenie warunków do rozwoju sportu i rekreacji w Taciszowie....
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.010.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 25 sierpnia 2025, 06:30
- Data publikacji
- 9 sierpnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)