IZP.271.11.2026
Przetarg: Budowa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych wraz z infrastrukturą techniczną w Gostyni
18 września 202609:00
Obserwuj bezpłatnieDamy znać, gdy zmieni się termin, pojawi się nowa dokumentacja albo odpowiedź zamawiającego.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest budowa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) wraz z pełną infrastrukturą techniczną w miejscowości Gostyń przy ul. Pszczyńskiej. Inwestycja obejmuje kompleksowe przygotowanie terenu, wzniesienie obiektów kubaturowych, montaż wyposażenia specjalistycznego oraz wykonanie sieci i przyłączy instalacyjnych. Zakres robót budowlanych i instalacyjnych Prace przygotowawcze i ziemne: wykoszenie traw, wycinka samosiejek, oczyszczenie terenu z gruzu i materiałów zalegających, niwelacja terenu, korytowanie oraz wykonanie podbudów pod nawierzchnie utwardzone i miejsca postojowe.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IZP.271.11.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 18 września 2026, 09:00
- Termin zadawania pytań
- 14 września 2026
- Wadium
- 15 000 zł
- Data publikacji
- 3 września 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
- Przyrządy do pomiaru
- Roboty instalacyjne w budynkach
- Urządzenia komputerowe
- Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne
- Przygotowanie terenu pod budowę
- Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej
- Odbiorniki telewizyjne i radiowe oraz aparatura nagrywająca dźwięk lub obraz lub aparatura powielająca
- Usługi ogrodnicze
- Sprzęt i aparatura elektryczna
- Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
- Zbiorniki, rezerwuary i pojemniki; grzejniki centralnego ogrzewania i kotły
- Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
- i 2 więcej
Kary umowne
- za zwłokę w wykonaniu robót budowlanych: 0,1% wynagrodzenia brutto za każdy dzień zwłoki
- za zwłokę w usunięciu wad stwierdzonych przy odbiorach: 0,05% wynagrodzenia brutto za każdy dzień zwłoki
- z tytułu odstąpienia od umowy z przyczyn leżących po stronie Wykonawcy: 20% całkowitego wynagrodzenia brutto
Pokazujemy część kar umownych z tego postępowania.
Przeczytaj całość na platformie MimiraAktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Przygotuj ofertę na ten przetarg z Mimirą
Przeanalizuj dokumentację, sprawdź wymagania i przygotuj dokumenty ofertowe z pomocą AI oraz ekspertów zamówień publicznych.
Analiza dokumentacji tego przetargu
AI czyta SWZ i załączniki tego postępowania, a potem wyciąga z nich warunki udziału, terminy i kryteria oceny ofert.
Automatyczne wypełnianie dokumentów
Formularze ofertowe, oświadczenia i wykazy powstają z danych rejestrowych i referencji Twojej firmy — Word i Excel włącznie.
Weryfikacja eksperta
Ekspert PZP sprawdza komplet dokumentów, zanim wyślesz ofertę zamawiającemu.
Asystent przetargowy AI
Zadaj pytanie o to postępowanie — asystent odpowie i wskaże fragment dokumentacji, na którym oparł odpowiedź.
Wycena tego przetargu
Poznaj szacowaną wartość zamówienia, ryzyka kosztowe i rekomendacje - zanim zaczniesz przygotowywać ofertę. Na krótkiej rozmowie pokażemy Ci gotową wycenę tego przetargu.
Co otrzymasz?
- Przedział wartości zamówienia: minimum, wartość środkowa i maksimum.
- Strukturę kosztów z podziałem na główne kategorie.
- Porównanie z analogicznymi postępowaniami z BZP.
- Założenia wyceny i czynniki ryzyka kosztowego.
Na podstawie podobnych historycznych przetargów, portali branżowych i ponad 10 innych źródeł danych.
Umów spotkanie — wycenimy dla Ciebie przetarg
Do przetargu kup gwarancję zapłaty wadium.
Nie blokujesz pieniędzy w wadium. Nie obciążasz zdolności kredytowej firmy. Online - szybko i wygodnie.