ZP.271.3.2.2023
Przetarg: Budowa przyłącza kablowego SN i nN wraz ze stacją transformatorową kontenerową 15/0,4kV 630kVA dla przyłączenia do sieci 15kV Domu Pomocy Społecznej w Opolu ul. Chmielowicka dz. 81/1,81/2 (...)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.3.2.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 27 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie opolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zamawiający
Tameh Polska Sp. Z O.O.

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Miejski Zespół Obsługi Szkół I Przedszkoli

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

56/2026 Lampa do projektora EPSON EB-530
Zamawiający
Miejski Zespół Obsługi Szkół I Przedszkoli

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

RB Dostawa zestawów tłumików dźwięku i płomienia Ase UTRA
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Opolu

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Papier toaletowy + reczniki papierowe
Zamawiający
Miejski Zespół Obsługi Szkół I Przedszkoli

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

55/2026 Tabliczka przydrzwiowa
Zamawiający
Miejski Zespół Obsługi Szkół I Przedszkoli

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Miejski Zespół Obsługi Szkół I Przedszkoli

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026