DOIZ/01/03/2023 PLAC REKREACJI WR
Przetarg: Budowa placu sportu i rekreacji wraz z urządzeniami sportowo – rekreacyjnymi na działkach nr 225/12 i 225/13, obręb 11 przy ul. Jedności Narodowej w Kołobrzegu
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DOIZ/01/03/2023 PLAC REKREACJI WR
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 31 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie zachodniopomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057
Budowa świetlicy wiejskiej w m. Nowe Koprzywno, gm. Barwice

dostawa produktów leczniczych do programów lekowych dla USK-1 w Szczecinie

Dostawa i montaż nowej mobilnej tafli lodowej lodowiska na stadionie miejskim OSiR w Goleniowie





Dostawa sprzętu komputerowego i peryferyjnego dla Politechniki Morskiej w Szczecinie

Przebudowa infrastruktury i zagospodarowania dostępu do plaży w Golczewie