BZP.271.12.2026
Przetarg: Budowa parkingu wraz z przygotowaniem infrastruktury – kanałów na przewody i kable elektryczne dla budowy stacji ładowania pojazdów elektrycznych przy ul. Sienkiewicza w Wieliczce
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- BZP.271.12.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 18 czerwca 2026, 10:00
- Szacowana wartość
- 300 958 zł
- Data publikacji
- 1 czerwca 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego