WIZP.271.7.2023.PM
Przetarg: „Budowa nowego ujęcia wody na terenie istniejącej hydroforni w m. Goławice Pierwsze – w formule „zaprojektuj i wybuduj”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WIZP.271.7.2023.PM
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 5 maja 2023, 07:00
- Data publikacji
- 19 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”
