ZP.272.1.8.2026
Przetarg: Budowa Magazynu Obrony Cywilnej wraz z przebudową linii kablowej SN-15 kV oraz linii kablowej nn 0,4 kV-wlz w ramach usuwania kolizji przy ul. Poznańskiej 384C w Inowrocławiu.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.272.1.8.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 15 czerwca 2026, 09:00
- Data publikacji
- 29 maja 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)