DAG.3400.29.2023
Przetarg: Budowa linii kablowej nN-04kV oświetleniowej wraz z masztami oświetleniowymi dla oświetlenia płyty boiska OSiR w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Ronalda Reagana 12
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DAG.3400.29.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 31 marca 2023, 08:00
- Data publikacji
- 16 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie łódzkim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Animex Foods Sp. Z O.O.
WojewództwoŁódzkie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zakup tablic narzędziowych oraz haczyków
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Łodzi

WojewództwoŁódzkie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

IK1259819 Dostawa materiałów elektrycznych dla KWP w Łodzi
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Łodzi

WojewództwoŁódzkie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Urząd Miasta I Gminy W Rozprzy
WojewództwoŁódzkie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026


