IK.271.2.2023.IKIV
Przetarg: Budowa kompleksu przedszkolno-żłobkowego w Ustroniu Morskim
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IK.271.2.2023.IKIV
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 23 lutego 2023, 11:00
- Data publikacji
- 30 stycznia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie zachodniopomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057
Dostawa i montaż nowej mobilnej tafli lodowej lodowiska na stadionie miejskim OSiR w Goleniowie
Dostawa dystrybutorów dla stacji paliw w miejscowości Budzistowo koło Kołobrzegu



TA-ZR-46-2026 Naprawa niesprawnych mieszadeł firmy Grundfos.


