BKŚ.I.271.2.2023
Przetarg: Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Strzelce i Borzymów – tranzyt.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- BKŚ.I.271.2.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 lutego 2023, 10:00
- Data publikacji
- 25 stycznia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie świętokrzyskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

837 D Rusztowanie warszawskie na 10m roboczych


Filtr powietrza FD 315 do kanałów okrągłych fi 315mm /SALDA/


Worek antykorozyjny VCI 1250x850x2400mm, 80μ


„Budowa magazynu na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej dla Gminy Radków”

ZP-1530-2026 Zakup łóżek elektrycznych z szafkami przyłóżkowymi - 20 zestawów
