IM-ZP.272.16.2023.MS
Przetarg: Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii w Szkole Podstawowej nr 2 w Zamościu i w Szkole Podstawowej nr 3 w Zamościu
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IM-ZP.272.16.2023.MS
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 4 maja 2023, 07:00
- Data publikacji
- 18 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026

Zamawiający
Pge Dystrybucja S.A.

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Polska Spółka Gazownictwa Sp. Z O.O.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Pge Dystrybucja S.A.

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zakup - Brzeszczoty, wymienne ostrza, zestaw pistoletów do przedmuchiwania.
Zamawiający
Pkp Lhs Sp. Z O.O.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026


