R.I.271.4.2023
Przetarg: „Budowa i modernizacja infrastruktury wodno-kanalizacyjnej wraz z wyposażeniem”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- R.I.271.4.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 9 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 14 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie podkarpackim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Roboty budowlane elektroenergetyczne: 1) Hadle Szklarskie; 2) Gać dz.1539; 3) Manasterz P-11.

Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Rymanów
Przebudowa budynku remizy OSP w Zabrniu Górnym

„Odbudowa przepustu wraz z rozbudową drogi gminnej w Widełce”
