ZP.271.8.2026
Przetarg: Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie 0047 Wola Mielecka na dz. o nr. ewid. 1446/7, 71 w km 0+000 – 0+720,00 długości 720mb w ramach FOGR
18 września 202608:00
Obserwuj bezpłatnieDamy znać, gdy zmieni się termin, pojawi się nowa dokumentacja albo odpowiedź zamawiającego.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie 0047 Wola Mielecka na działkach o nr ewid. 1446/7 oraz 71. Inwestycja obejmuje odcinek od km 0+000 do km 0+720,00 o łącznej długości 720 metrów bieżących. Zadanie realizowane jest w ramach Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych (FOGR). Szczegółowy Zakres Robót Zgodnie z przedmiarem robót, inwestycja obejmuje następujące etapy i ilości: 1. Roboty przygotowawcze Geodezyjne wytyczenie pasa drogi gminnej oraz wykonanie operatu powykonawczego (inwentaryzacja geodezyjna) – 0,720 km. 2.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.8.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 18 września 2026, 08:00
- Termin zadawania pytań
- 14 września 2026
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 3 września 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
- Przygotowanie terenu pod budowę
- Materiały konstrukcyjne i elementy podobne
- Usługi związane z budownictwem
- Kamień budowlany, wapień, gips i łupek
- Różne produkty gotowe i elementy z nimi związane
- Usługi inżynieryjne
- Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Kary umowne
- z tytułu opóźnienia w zakończeniu robót w terminie: 0,1 % wynagrodzenia umownego brutto za każdy dzień opóźnienia
- z tytułu opóźnienia w usunięciu wad stwierdzonych przy odbiorze ostatecznym lub pogwarancyjnym: 0,1 % wynagrodzenia umownego brutto za każdy dzień opóźnienia
- z tytułu odstąpienia od Umowy z przyczyn, za które Wykonawca ponosi odpowiedzialność: 10 % wynagrodzenia umownego brutto
Pokazujemy część kar umownych z tego postępowania.
Przeczytaj całość na platformie MimiraAktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Przygotuj ofertę na ten przetarg z Mimirą
Przeanalizuj dokumentację, sprawdź wymagania i przygotuj dokumenty ofertowe z pomocą AI oraz ekspertów zamówień publicznych.
Analiza dokumentacji tego przetargu
AI czyta SWZ i załączniki tego postępowania, a potem wyciąga z nich warunki udziału, terminy i kryteria oceny ofert.
Automatyczne wypełnianie dokumentów
Formularze ofertowe, oświadczenia i wykazy powstają z danych rejestrowych i referencji Twojej firmy — Word i Excel włącznie.
Weryfikacja eksperta
Ekspert PZP sprawdza komplet dokumentów, zanim wyślesz ofertę zamawiającemu.
Asystent przetargowy AI
Zadaj pytanie o to postępowanie — asystent odpowie i wskaże fragment dokumentacji, na którym oparł odpowiedź.
Wycena tego przetargu
Poznaj szacowaną wartość zamówienia, ryzyka kosztowe i rekomendacje - zanim zaczniesz przygotowywać ofertę. Na krótkiej rozmowie pokażemy Ci gotową wycenę tego przetargu.
Co otrzymasz?
- Przedział wartości zamówienia: minimum, wartość środkowa i maksimum.
- Strukturę kosztów z podziałem na główne kategorie.
- Porównanie z analogicznymi postępowaniami z BZP.
- Założenia wyceny i czynniki ryzyka kosztowego.
Na podstawie podobnych historycznych przetargów, portali branżowych i ponad 10 innych źródeł danych.
Umów spotkanie — wycenimy dla Ciebie przetarg