RIZ.272.7.2023
Przetarg: Budowa hali sportowej przy Zespole Szkół Zawodowych w Oleśnie
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RIZ.272.7.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 kwietnia 2023, 07:00
- Data publikacji
- 10 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie opolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zakup zaworów zaporowych dla PGE GiEK SA Oddział Elektrownia Opole
Zamawiający
Pge Górnictwo I Energetyka Konwencjonalna S.A.

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

54/2026 Sprzęt komputerowy i akcesoria
Zamawiający
Miejski Zespół Obsługi Szkół I Przedszkoli

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki
WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
ZAK/2026/001936 - Spotkanie z dostawcami (Opole)
Zamawiający
Animex Foods Sp. Z O.O.
WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Izobud Sp. Z O.O.
WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Tameh Polska Sp. Z O.O.

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026