SA.270.2.2.2025
Przetarg: „Budowa drogi leśnej nr 06-09-000120/121/159 oraz zjazdu zwykłego na terenie leśnictwa Grabiny”
Opis zamówienia
1) Budowa drogi leśnej wewnętrznej nr 06-09-000120/121/159 (nr inw. L.02/12) w oddziałach leśnych nr 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 na terenie leśnictwa Królówka – długość 2741,92 m, na działkach o numerze ewidencyjnym: 1701, 2086, 2087, 2088, 2089, 2091, 2092, 2093 w obrębie ewidencyjnym Brudzewice, gmina Poświętne, powiat opoczyński, województwo łódzkie.2) Budowa zjazdu zwykłego z drogi krajowej nr 48, położonego na działce nr ewid. 2036 do działki nr ewid. 1701 (droga wewnętrzna leśna nr 06-09-000120/121/159 na terenie leśnictwa Grabiny) obręb ewidencyjny Brudzewice, gmina Poświętne, powiat opoczyński.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SA.270.2.2.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 marca 2025, 09:00
- Data publikacji
- 14 lutego 2025
- Link do ogłoszenia