SA.270.30.2023
Przetarg: Budowa drogi leśnej DR/0130 nr 57 wg DSD na terenie Leśnictwa Widełki i Orłowiny II Etap- II Postępowanie
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SA.270.30.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 22 marca 2023, 11:00
- Data publikacji
- 7 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie świętokrzyskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
ZP-1530-2026 Zakup łóżek elektrycznych z szafkami przyłóżkowymi - 20 zestawów

Wymianę kompletu urządzeń mieszalnika i wirówki w budynku N-7 w Mesko S.A. w Pionkach


„Budowa magazynu na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej dla Gminy Radków”




Dostawa sprzętu komputerowego, monitorów i części komputerowych KU.2301.79.2026

