F.271.58.2024
Przetarg: „Budowa drogi dla rowerów z OZE” w ramach projektu pn. „Zrównoważona mobilność miejska na terenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Miasta Siedlce” w formule zaprojektuj i wybuduj
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- F.271.58.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 31 stycznia 2025, 07:45
- Data publikacji
- 13 grudnia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami
