ZP.271.1.2023
Przetarg: Budowa chodników w miejscowości Barłogi wraz z drogami wewnętrznymi
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.1.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 31 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 9 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.


Wybór dostawcy pompy Inline Movitec VSF
Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Jarocin
LI.2310.SzW.2026.AC szacowanie wartości materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących
Cyberbezpieczne Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne - cyberbezpieczne wodociągi

