WZP.C.271.1.9.2023.VB
Przetarg: „Budowa chodnika w ciągu ul. Armii Krajowej od ul. Starzyńskiego do ul. Obwodowej”(BO21/XVI/2)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WZP.C.271.1.9.2023.VB
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 15 lutego 2023, 09:00
- Data publikacji
- 27 stycznia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Budowa tężni solankowej wraz z elementami małej architektury w miejscowości Tworóg
pręt okrągły 27 gat. S235JR lub równoważnym
482/2026 Zakup Pompy Głębinowej
Przekaźniki i łączniki do sterowania drzwiami i oświetleniem
Wykonanie mebli na zamówienie wraz z montażem dla PDOZ w Gliwicach