ZP.271.23.2026
Przetarg: Budowa Centrum Turystyki Biznesowej – Aktywnego Wypoczynku MARINA Nisko przy zbiorniku wodnym Zalew Podwolina.
18 września 202610:00
Obserwuj bezpłatnieDamy znać, gdy zmieni się termin, pojawi się nowa dokumentacja albo odpowiedź zamawiającego.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest budowa Centrum Turystyki Biznesowej – Aktywnego Wypoczynku MARINA Nisko przy zbiorniku wodnym Zalew Podwolina. Inwestycja obejmuje budowę dwóch budynków wraz z infrastrukturą towarzyszącą na działce nr 5140/253 w Nisku. Zakres robót budowlanych Zadanie 1: Budowa dwukondygnacyjnego Centrum Turystyki Biznesowej – Aktywnego Wypoczynku „Marina Nisko” Budowa budynku dwukondygnacyjnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Utwardzenie terenu: wykonanie ciągów pieszych oraz pieszo-jezdnych. Mała architektura: montaż wiaty śmietnikowej, stojaków na rowery, ławek parkowych oraz oświetlenia zewnętrznego.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.23.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 18 września 2026, 10:00
- Termin zadawania pytań
- 14 września 2026
- Wadium
- 140 000 zł
- Data publikacji
- 3 września 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
- Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
- Sprzęt i aparatura elektryczna
- Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej
- Przygotowanie terenu pod budowę
- Różny sprzęt
- Roboty instalacyjne w budynkach
- Materiały konstrukcyjne i elementy podobne
- Meble
- Usługi ogrodnicze
- Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
- Wyroby konstrukcyjne
- Urządzenia podnośnikowe i przeładunkowe oraz ich części
Kary umowne
- za odstąpienie od umowy z przyczyn, za które odpowiedzialność ponosi Wykonawca: 20% wynagrodzenia umownego brutto
- za zwłokę w wykonaniu przedmiotu Umowy: 0,03% wynagrodzenia umownego brutto za każdy dzień zwłoki
- za zwłokę w dotrzymaniu terminów pośrednich etapów robót: 0,03% wynagrodzenia umownego brutto za każdy dzień zwłoki
Pokazujemy część kar umownych z tego postępowania.
Przeczytaj całość na platformie MimiraAktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Przygotuj ofertę na ten przetarg z Mimirą
Przeanalizuj dokumentację, sprawdź wymagania i przygotuj dokumenty ofertowe z pomocą AI oraz ekspertów zamówień publicznych.
Analiza dokumentacji tego przetargu
AI czyta SWZ i załączniki tego postępowania, a potem wyciąga z nich warunki udziału, terminy i kryteria oceny ofert.
Automatyczne wypełnianie dokumentów
Formularze ofertowe, oświadczenia i wykazy powstają z danych rejestrowych i referencji Twojej firmy — Word i Excel włącznie.
Weryfikacja eksperta
Ekspert PZP sprawdza komplet dokumentów, zanim wyślesz ofertę zamawiającemu.
Asystent przetargowy AI
Zadaj pytanie o to postępowanie — asystent odpowie i wskaże fragment dokumentacji, na którym oparł odpowiedź.
Wycena tego przetargu
Poznaj szacowaną wartość zamówienia, ryzyka kosztowe i rekomendacje - zanim zaczniesz przygotowywać ofertę. Na krótkiej rozmowie pokażemy Ci gotową wycenę tego przetargu.
Co otrzymasz?
- Przedział wartości zamówienia: minimum, wartość środkowa i maksimum.
- Strukturę kosztów z podziałem na główne kategorie.
- Porównanie z analogicznymi postępowaniami z BZP.
- Założenia wyceny i czynniki ryzyka kosztowego.
Na podstawie podobnych historycznych przetargów, portali branżowych i ponad 10 innych źródeł danych.
Umów spotkanie — wycenimy dla Ciebie przetarg
Do przetargu kup gwarancję zapłaty wadium.
Nie blokujesz pieniędzy w wadium. Nie obciążasz zdolności kredytowej firmy. Online - szybko i wygodnie.