DZP-OS.2616.487.2024
Przetarg: Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Dziwnowie wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną - działka nr 792, obręb 02 Dziwnów
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DZP-OS.2616.487.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 30 grudnia 2024, 08:00
- Data publikacji
- 6 grudnia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

