DI.SIM8.1.2025.SI
Przetarg: Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego socjalno-społecznego wraz wewnętrzną i zewnętrzną infrastrukturą techniczną na ternie działki 131/14 i 131/13 w miejscowości Dąbrówka Nowa, gmina Sicienko
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DI.SIM8.1.2025.SI
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 lipca 2025, 10:00
- Data publikacji
- 7 czerwca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)