Przetarg: Budowa budynku mieszkalnego 3-klatkowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą na działkach nr 17/15 i 17/20 przy ul. Chocimskiej w Brzegu.
Opis zamówienia
Budowa budynku mieszkalnego 3-klatkowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą na działkach nr 17/15 i 17/20 przy ul. Chocimskiej w Brzegu.Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku mieszkalnego 3-klatkowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą na działkach nr 17/15 i 17/20 przy ul. Chocimskiej w Brzegu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w specyfikacji warunków zamówienia dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-c7eece8b-aaa4-453c-a44e-5802fdcc460a
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 7 listopada 2025, 13:00
- Data publikacji
- 22 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego