Wyniki przetargu: Wykonanie i zamontowanie na potrzeby Świętokrzyskiego Oddziału Regionalnego podświetlanej reklamy
Opis zamówienia
BOR13.2308.182.2025 Wykonanie i zamontowanie na potrzeby Świętokrzyskiego Oddziału Regionalnego podświetlanej reklamy (ID 1201638)Wykonanie i zamontowanie na potrzeby Świętokrzyskiego Oddziału Regionalnego podświetlanej reklamy/szyldu typu kaseton; Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i zamontowanie na potrzeby Świętokrzyskiego Oddziału Regionalnego podświetlanej reklamy/szyldu typu kaseton w lokalizacji Zamawiającego przy ul. Warszawskiej 430 w Kielcach. Szczegółowy opis wymagań został zamieszczony w treści zaproszenia do składania ofert.; 1 dostawa
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 31 października 2025, 00:00
- Data publikacji
- 24 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710
