ZP.271.1.2023
Przetarg: „Bieżący remont dróg gminnych i lokalnych na terenie gminy Bieliny w 2023 roku”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.1.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 lutego 2023, 09:00
- Data publikacji
- 26 stycznia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie świętokrzyskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

„Uzupełnienie małej architektury w gminie Radoszyce”
Zamawiający
Gmina Radoszyce

WojewództwoŚwiętokrzyskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Gmina Włoszczowa

WojewództwoŚwiętokrzyskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Główny Urząd Miar
WojewództwoŚwiętokrzyskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
ZP-1530-2026 Zakup łóżek elektrycznych z szafkami przyłóżkowymi - 20 zestawów
Zamawiający
Czerwonagora
WojewództwoŚwiętokrzyskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Gmina Kielce
WojewództwoŚwiętokrzyskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zakup wózka akumulatorowego ze skrzynią ładunkową
Zamawiający
Mesko Spółka Akcyjna

WojewództwoŚwiętokrzyskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026