SZP.271.1.26.2024
Przetarg: Bezgotówkowy zakup paliwa do pojazdów służbowych oraz sprzętu mechanicznego Gminy Słupno w 2025r.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SZP.271.1.26.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 grudnia 2024, 10:00
- Data publikacji
- 25 listopada 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
