PN/32/2025
Przetarg: BCU w branży przemysłu mody w dziedzinie moda przy ZSGH w Grudziądzu”. Automatyczny cutter jednowarstwowy z transportem taśmowym wraz z wyposażeniem. (KPO/25/1/BCU/U/0021)
ZS
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- PN/32/2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 23 października 2025, 10:00
- Data publikacji
- 15 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)