Przetarg: Artykuły elektryczne

Opis zamówienia
Przycisk bez piktogramu (moduł); 10AX 250V szybkozłącza biały Simon 10 CP1C.01/11; 10 szt.; SIMON 10 CW6.01/11; łącznik schodowy pojedynczy biały p/t Osoba do kontaktu: Pan Paweł Kowalczyk tel. 47 725 56 43; 10 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 lutego 2025, 10:00
- Data publikacji
- 28 stycznia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego