Przetarg: Analiza wydzielonych pasów autobusowych na terenie Metropolii Warszawskiej – Etap I
Opis zamówienia
Analiza wydzielonych pasów autobusowych na terenie Metropolii Warszawskiej – Etap IAnaliza wydzielonych pasów autobusowych na terenie Metropolii Warszawskiej – Etap IAnaliza wydzielonych pasów autobusowych na terenie Metropolii Warszawskiej – Etap I
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 6 marca 2026, 11:00
- Data publikacji
- 25 lutego 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”