DOK-IZ-II.272.5.2023
Przetarg: Aktualizacja i weryfikacja zbiorów danych Bazy Danych Obiektów Topograficznych (BDOT10k) dla wybranych powiatów województwa dolnośląskiego w ramach 3 zadań
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DOK-IZ-II.272.5.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 13 lutego 2023, 09:00
- Data publikacji
- 3 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie dolnośląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Sławęcin-Śrem droga dojazdowa do gruntów rolnych
Zamawiający
Gmina Kamieniec Ząbkowicki
WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Budowa boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Tworzyjanów
Zamawiający
Gmina Marcinowice
WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
CENTRUM AKTYWNOŚCI JASIENICY – UTWORZENIE MIEJSCA INTEGRACJI I AKTYWIZACJI MIESZKAŃCÓW
Zamawiający
Gmina Ziębice
WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Zakład Narodowy Im. Ossolińskich
WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026



