OR-D-III.272.6.2025.AP
Przetarg: Aktualizacja Bazy Danych Obiektów Topograficznych (BDOT10k) wraz z opracowaniem obiektów kategorii rzeźba terenu wybranych powiatów województwa mazowieckiego
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- OR-D-III.272.6.2025.AP
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 29 stycznia 2025, 10:00
- Data publikacji
- 16 stycznia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)