IZ.271.3.2023
Przetarg: „Adaptacja budynku mienia gminnego po byłym gimnazjum na UG Rudnik poprzez jego rozbudowę, przebudowę i częściową zmianę sposobu użytkowania”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IZ.271.3.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 6 marca 2023, 10:30
- Data publikacji
- 17 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026

Zamawiający
Sąd Apelacyjny W Lublinie

WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 dla jednostki OSP Drzewce
Zamawiający
Ochotnicza Straż Pożarna W Drzewcach
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Lubelski Węgiel Bogdanka S.A.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Lubelski Urząd Wojewódzki
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026


