Wyniki przetargu: Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 12.000.000,00 złotych na finansowanie planowanego deficytu i na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów dla Powiatu Kępińskiego
Opis zamówienia
AB.272.11.2025 Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 12.000.000,00 złotych na finansowanie planowanego deficytu i na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów dla Powiatu Kępińskiego (ID 1214835)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 15 grudnia 2025, 11:00
- Data publikacji
- 14 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego