Przetarg: a5/22/09/2025 Zestaw Karcher
Opis zamówienia
a5/22/09/2025 Zestaw Karcher (ID 1197223)Zestaw KARCHER z pistoletem spryskującym 1/2"; Zestaw KARCHER z pistoletem spryskującym 1/2" 20 m 2.645-115.0; 3 komplet; Odkurzacz warsztatowy KARCHER WD 3; Odkurzacz warsztatowy KARCHER WD 3 V-19/4/20 1.628-107.0; 1 szt.; worki do odkurzacza; worki do odkurzacza z poz nr 2; 10 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 22 października 2025
- Data publikacji
- 20 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego