Przetarg: a3/24/10/2025 Betoniarka Altrad
Opis zamówienia
a3/24/10/2025 Betoniarka Altrad (ID 1201178)Altrad BETONIARKA MK-165/BWE-170/130l; Altrad BETONIARKA MK-165/BWE-170/130l MU121-120 2433182; 1 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 października 2025, 00:00
- Data publikacji
- 24 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego